Zeynep Ruman Çakmak – Sorumlu  Fizyoterapist Özel Devran Anadolu Lisesi, Haliç Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümü mezunudur. Pediatrik Rehabilitasyonda PNF teknikleri ile çalışmalar yapmaktadır.


Betül Nohutçuoğlu – Fizyoterapist 2010-2014 yıllarında lise eğitimini Kırkağaç Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Daha sonra Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon bölümünü 3.40 ortalamayla şeref öğrencisi olarak bitirdi. Eğitimi boyunca çeşitli kamu hastanelerinde ve rehabilitasyon merkezlerinde stajlar yaptı. Kuru iğneleme, bantlama, hacamat, sülük, manuel terapi eğitimleri aldı. Bracial plexus, cp, hidrosefali, yutma rehabilitasyonu gibi birçok pediatrik vakayla ilgili seminer ve sempozyumlara katıldı.Alptuna Cinel – Fizyoterapist 2013 yılında Şehremini Anadolu Lisesinden mezun oldu. 2014 yılında Haliç Üniversitesini 1.likte kazandı. Üniversite hayatı boyunca çeşitli kamu ve özel hastanelerde staj yaptı. Mezun olduktan sonra İstinye Üniversitesi Liv Hastanesinde genel fizik tedavi ve inme merkezi sorumlusu olarak çalıştı. Hacamat , graston ve klinik bantlama eğitimi aldı.


Turğrul Aşkın – Fizyoterapist 2015 yılında barbaros anadolu lisesinden mezun oldu.2018 yılında Bilgi Üniversitesi fizizik tedavi ve rehabilitasyon bölümünden mezun oldu.Koç üniversitesi hastanesi,çapa tıp fakültesi,florance night in gale,Örnörom fizik tedavi merkezi gibi çeşitli özel ve kamu hastanelerinde 2 yıldan fazla bir süre staj yaptı.Lenfödem rehabilitasyonu ve klinik bantlama ve manuel terapi eğitimleri aldı.


Mustafa Kemal Tanrıverdi – Fizyoterapist İlk ve Ortaöğrenimini Memleketi Şanlıurfa da tamamlayan Mustafa Kemal TANRIVERDİ İstanbul Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünden 2017 de mezun olmuştur.Zorunlu Yaz stajlarını Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma hastanesinde ve Afyonkocatepe Üniversitesi Hastanesinde tamamlamıştır.Klinik stajlarını İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi (Çapa) da tamamlayan TANRIVERDİ Viseral manuel terapi Myofasyal Relaxasyon teknikleri Ve Omurga ve ekstremite manuel terapisi konusunda eğitimler almıştır.Ayrıca kupa terapi eğitimi almıştır.2 yıl özel bir kurumda pediyatrik rehabilitasyon alanında çalıştıktan sonra kurumumuzda çalışmaya başlamıştır.