Ali Ramazan Demirci – Fizyoterapist 2014 yılında Özel Çınar Anadolu Lisesinden mezun oldu. 2014 yılında Marmara Üniversitesini kazandı. Üniversite hayatı boyunca çeşitli kamu ve özel hastanelerde pediatri, ortopedi, nöroloji, yoğun bakım, genel ftr alanlarında staj yaptı. Mezun olduktan sonra 1 yıl Özel Tılsım Rehabilitasyon Merkezinde çalıştı.PNF, Klinik Bantlama ve Uzay Terapisi üzerine deneyim kazanmıştır.


Leyla Solmaz – Fizyoterapist 2013’te Bartın Anadolu Öğretmen Lisesi’nden mezun oldu. Ardından lisans eğitimini Istanbul Üniversitesi Sağlık Bilimler Fakültesi’nden 2017 yılında tamamladı. Manuel Terapi, Kuru Iğneleme,  Hacamat/Kupa/ Sülük kurslarına katıldı. Kocaeli Derince Devlet Hastahanesi’nde , Istanbulum Tıp Merkezi’nde , Bartın’da bir Rehabilitasyon Merkezi’nde çalıştı..


Büşra Topçu – Fizyoterapist Fatsa Anadolu Öğretmen lisesi 2010 mezunu. Lisans eğitimini de 2014 Ahi Evran Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünde tamamladi. Kuru iğneleme, skolyozda protez uygulamaları ve kinezyolojik bantlama kurslarına katıldı. 2014 Ağustos ayında Şişli Florence Nightingale hastanesinde meslek hayatına başladı. Daha sonra Ulus Liv Hospital ve Bahçelievler Medicalpark Hastanesinde ortopedi ünitesinde çalıştı.