İBRAHİM KARAKAYA – FİZYOTERAPİST                    2012 Ahmet Eren Anadolu Lisesi, 2017 İstanbul Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi mezunudur. Pediatrik Rehabilitasyon da PNF Teknikleri ve Bobath Konsepti ile çalışmalar yapmaktadır. Duyu Terapi Eğitimi almıştır, sertifika sahibidir. (Merkezimizde Sorumlu Fizyoterapist olarak görev yapmaktadır.)
Rukiye Gürel – Fizyoterapist Samiha Ayverdi Anadolu Lisesi ve Güneşli Final Koleji’ni bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümünden 2016 da onur öğrencisi olarak mezun olmuştur. Eğitim süresi boyunca çeşitli kamu hastanelerinde ve rehabilitasyon merkezlerinde çeşitli branşlarda staj yapmıştır. Özellikle serebral palsi, brakial plexus ve muskuler distrofi (kas hastalıkları) vakalarında kendini geliştirmiş ve buna yönelik gözlemlerde bulunmuştur. Klinik bantlama, manipülasyon mobilizasyon ve refleksoloji alanında eğitim almıştır.


Zeynep Ruman Çakmak –  Fizyoterapist  Özel Devran Anadolu Lisesi, Haliç Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümü mezunudur. Pediatrik Rehabilitasyonda PNF teknikleri ile çalışmalar yapmaktadır.


Şehadet Fatih Emirdağ – Fizyoterapist     Lise eğitimini Söke Anadolu Öğretmen Lisesinde tamamlayan Şehadet Fatih Emirdağ, Marmara Üniversitesi Fizyoterapi bölümünden mezundur. Çeşitli sivil toplum kuruluşları ve hayır işlerinde gönüllü ve profesyonel faaliyetlerde bulunmuştur. PNF teknikleri ile çalışmalar yapmaktadır. Ayrıca Beden Dili eğitimi ve Duyu Bütünleme Eğitimi almıştır. Duyu Bütünleme Eğitimi Sertifikası sahibidir.
Alptuna Cinel – Fizyoterapist 2013 yılında Şehremini Anadolu Lisesinden mezun oldu. 2014 yılında Haliç Üniversitesini 1.likte kazandı. Üniversite hayatı boyunca çeşitli kamu ve özel hastanelerde staj yaptı. Mezun olduktan sonra İstinye Üniversitesi Liv Hastanesinde genel fizik tedavi ve inme merkezi sorumlusu olarak çalıştı. Hacamat , graston ve klinik bantlama eğitimi aldı.


Sinem PERTEK – Fizyoterapist 2010 Ensar Anadolu Lisesi, 2015 Medipol Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü mezunudur. Medipol Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü Yüksek Lisans Programında tez aşamasındadır. Manuel Terapi ve Tıbbi bantlama eğitimi almıştır.