Rukiye Gürel – Sorumu Fizyoterapist Samiha Ayverdi Anadolu Lisesi ve Güneşli Final Koleji’ni bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümünden 2016 da onur öğrencisi olarak mezun olmuştur. Eğitim süresi boyunca çeşitli kamu hastanelerinde ve rehabilitasyon merkezlerinde çeşitli branşlarda staj yapmıştır. Özellikle serebral palsi, brakial plexus ve muskuler distrofi (kas hastalıkları) vakalarında kendini geliştirmiş ve buna yönelik gözlemlerde bulunmuştur. Klinik bantlama, manipülasyon mobilizasyon ve refleksoloji alanında eğitim almıştır.


Zeynep Ruman Çakmak –  Fizyoterapist  Özel Devran Anadolu Lisesi, Haliç Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümü mezunudur. Pediatrik Rehabilitasyonda PNF teknikleri ile çalışmalar yapmaktadır.


Şehadet Fatih Emirdağ – Fizyoterapist     Lise eğitimini Söke Anadolu Öğretmen Lisesinde tamamlayan Şehadet Fatih Emirdağ, Marmara Üniversitesi Fizyoterapi bölümünden mezundur. Çeşitli sivil toplum kuruluşları ve hayır işlerinde gönüllü ve profesyonel faaliyetlerde bulunmuştur. PNF teknikleri ile çalışmalar yapmaktadır. Ayrıca Beden Dili eğitimi ve Duyu Bütünleme Eğitimi almıştır. Duyu Bütünleme Eğitimi Sertifikası sahibidir.


Alptuna Cinel – Fizyoterapist 2013 yılında Şehremini Anadolu Lisesinden mezun oldu. 2014 yılında Haliç Üniversitesini 1.likte kazandı. Üniversite hayatı boyunca çeşitli kamu ve özel hastanelerde staj yaptı. Mezun olduktan sonra İstinye Üniversitesi Liv Hastanesinde genel fizik tedavi ve inme merkezi sorumlusu olarak çalıştı. Hacamat , graston ve klinik bantlama eğitimi aldı.


Turğrul Aşkın – Fizyoterapist 2015 yılında barbaros anadolu lisesinden mezun oldu.2018 yılında Bilgi Üniversitesi fizizik tedavi ve rehabilitasyon bölümünden mezun oldu.Koç üniversitesi hastanesi,çapa tıp fakültesi,florance night in gale,Örnörom fizik tedavi merkezi gibi çeşitli özel ve kamu hastanelerinde 2 yıldan fazla bir süre staj yaptı.Lenfödem rehabilitasyonu ve klinik bantlama ve manuel terapi eğitimleri aldı.