Pınar Dağaşan – Özel Eğitim Öğretmeni (Uzman Öğretici)1978 Çanakkale doğumlu olan Pınar Dağaşan 1996’dan yılından itibaren devlet okulları, çocuk kulüpleri, belediye anaokulları ve 2. Kolordu Komutanlığına bağlı sosyal tesislerde öğretmenlik yaptı. Anadolu Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği Programından 2006 yılında mezun oldu. Bundan tarihten sonra İstanbul’un köklü Özel Eğitim Merkezlerinde idarecilik ve öğretmenlik yaptı. Meslek hayatı boyunca aldığı Duyusal Entegrasyon, Floortime, eğitimlerini Otizm, Yaygın Gelişimsel Bozukluk, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu olan bireylerde kullanmaktadır. Ayrıca 0-6 yaş grubu çocuklarda uygulanan Küçük Adımlar programını eğitimlerinde kullanmaktadır. 2016 Nisan’ında Özel Eğitim Alanında Destek Eğitimi Verecek Uzman Öğretici Yetiştirme Kursuna katılarak sertifikasını almıştır.

Aldığı Eğitimler, seminerler ve sertifikalar
Küçük adımlar erken eğitim programı
Portage eğitimi
Duyusal bütünleme eğitimi
Dil ve konuşma eğitimi
Kavram becerileri
Okuma yazma öğretimi
Özel ögrenme güçlüğü
Floortime eğitimi
Duyusal butunleme supervizyon egitimi Ziva Rom(5,5 yil)
Duyusal entegrasyon egitimi makbule çigdem yildiz(3gun)
Doğa koleji disleksi vakfi 1.ulaslararasi DIsleksi kongresi 2 gun
Istek okullari1.uluslar arasi okul oncesi egitim konferansi (2gun)
1.uluslar arasi otizm konferansi(2gun)
Konusma terapisinde uygulanan (modern teknikler konulu )safak memedova (2gun)
Temel portage uygulayici egitimi (Dr.ender uzundemir Marangoz)(2gun)
M.E.B bagli Ankarada duzenlenen ozel egitim uzman ogretici sertifika kursu(bir ay)
ilknur Keri

İlknur Keri – Özel Eğitim Öğretmeni (Uzman Öğretici)Anadolu Üniversitesi  Okul Öncesi Öğretmenliği mezunudur. Milli Eğitime bağlı çeşitli okullarda 8 yıl görev yaptıktan sonra 2009 yılından bu yana Özel Eğitim ve Rehabilitasyon sektöründe çalışmaktadır. Mesleki gelişimine büyük önem veren eğitimcimiz Özel Eğitim Sertifikası yanında “İleri Düzeyde Beceri Yetersizlikleri ve Davranış Problemleri Gösteren Otizmli Çocuklar için Etkili Eğitim Programı Geliştirme”, “Seslerin Söyleniş Teknikleri, Konuşma Terapistlerinin Uyguladığı Masaj Teknikleri”, “Verbal Behavior (Sözel Davranış), “Otizm ve Zihinsel Engelli Bireylere Ses Temelli Cümle Yöntemine Göre Okuma Yazma Öğretimi”, “Uygulamalı Davranış Analizi”, “Çocuk Resimlerinin Analizi ve Psikolojik Testler”, “Otizm ve Konuşma Bozukluğu, Nefes ve Masaj Teknikleri”, “Özel Öğrenme Güçlüğü Kullanıcı Semineri” sertifikalarına sahiptir.
Oktay Kahrıman – Özel Eğitim Öğretmeni (Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni)1988 yılında İstanbul’ da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. 2012 yılında Adnan Menderes Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği (Aydın) bölümünden mezun oldu. 2 yıl devlet okulunda Sınıf Öğretmenliği yaptıktan sonra 2014 yılında aldığı eğitimle Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezlerinde Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni olarak görev yapmaya başladı.
Banu GÜNAL – Özel Eğitim Öğretmeni (Uzman Öğretici)1979 İstanbul doğumludur. Gazi Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmenliği Bölümünden 2001 yılında mezun oldu. Devlet Anaokulları ve çeşitli özel okullarda görev yaptıktan sonra 7 yıl boyunca Özel Eğitim ve Rehabilitasyon alanında çalıştı. Oyun, Dikkat Geliştirme çalışmaları ve Drama etkinliğini ön planda tutan çalışmalar yapmaktadır. Okul Öncesi dönemde Highscope Eğitim Yaklaşımı ve Gems Eğitim programı uygulamalarına katılmıştır. Pecs Eğitimi ve Disleksili Çocuklara Okuma – Yazma Öğretimi semineri sertifikalarına sahiptir. Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitimde Destek Eğitimi Verecek Uzman Öğretici Sertifika programına katılmıştır.
Özlem Doğan – Özel Eğitim Öğretmeni (Uzman Öğretici)1989 yılında İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. 2011 yılında İstanbul Arel Üniversitesi Çocuk Gelişimi, 2013 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümlerinden mezun oldu. Eğitim-öğretimi boyunca Okul Öncesinde Müzik Öğretimi, Öfke Yönetimi, Yaratıcı Drama, Etkili Öğretmenlik Eğitimi seminerlerine katıldı. Mezun olduktan sonra sırasıyla devlet okullarında, bir Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde çalıştı. Bu alanda Uzmanlık Eğitimini tamamlayıp eğitim camiasındaki çalışmalarına devam etmekte olun Özlem Doğan evli ve bir çocuk annesidir.
Perihan Bozkurt – Özel Eğitim Öğretmeni (Uzman Öğretici)

1983 yılında Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde doğdu. İstanbul Aydın Üniversitesinde, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi bölümünden dereceyle ve onur öğrencisi olarak mezun oldu. Yıldız Teknik Üniversitesinde pedagojik formasyon eğitimini tamamladı. 2017 Kasım ayında özel eğitim alanında destek eğitimi verecek uzman öğretici kursuna katılarak Özel Eğitim Sertifikasını aldı. İki çocuk annesidir
Aldığı eğitimler: Hacettepe Üniversitesi denver gelişim testi,
Dil konuşma terapisi eğitimi , dil konuşma terapisti Mehmet ongun
Pedagojik formasyon eğitimi, yıldız teknik üniversitesi
Dezavantajlı bireylerin eğitimi: istanbul aydın üniversitesi
Girişimcilik belgesi: istanbul aydın üniversitesi

Hasan Soylu – Özel Eğitim Alan Öğretmeni

Tokat Niksar Anadolu öğretmen lisesini bitirdikten sonra Bolu Abant İzzet Baysal üniversitesi Zihinsel Engelliler Öğretmenliği bölümünü kazandı. Üniversite 3. Sınıftayken Rehabilitasyon merkezinde çalışmaya başladı. Aynı zamanda iş uygulama okullarında 2 yıl staj gördü. Mezun olduktan sonra bir süre Bolu’da Rehabilitasyon merkezinde çalıştı ve akabinde İstanbul Etiler Güneş Otizm Derneği’ne bağlı tam gün otizm okulunda çalıştı. Yaklaşık 7 yıldır bu işi severek yapıyor.